Pytania i odpowiedzi

Na czym polega newsletter.

Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez Jo-home.eu na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera. Jo-home.eu nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim.

Nazwa użytkownika i hasło.

Nazwę i hasło użytkownika ustalamy podczas pierwszej rejestracji, przy czym nazwę stanowi podany przez nas adres e-mail. Nazwę i hasło możemy zmieniać logując się do panelu klienta. W stopce strony głównej znajduje się zakładka TWOJE ZAMÓWIENIE, która pozwala na edycję profilu, zmianę hasła i przejścia do edycji adresów.

Nie mogę się zalogować.

Sprawdź dokładnie czy adres e-mail wpisywany przez Ciebie przy logowaniu jest dokładnie taki sami jaki podałeś podczas pierwszej rejestracji. Jeśli nie jesteś pewien albo zapomniałeś hasła kliknij tutaj. Na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość która pozwoli na zresetowanie hasła.

Usuwanie konta.

Jeżeli z jakiegoś powodu będziesz chciał usunąć konto , napisz do nas : biuro@jo-home.eu , administrator sklepu , usunie Twoje konto i powiadomi o tym fakcie drogą mailową. Po usunięciu konta nie będzie możliwe przywrócenie go do poprzedniego stanu, zebrane punkty programu lojalnościowego , kupony rabatowe i inne rzeczy związane z Twoim kontem zostaną bezpowrotnie skasowane.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 790 266 979
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl